Bölgesel Zayıflama

Levent Beautiful

bolgsel-incelme
Bölgesel Zayıflama Nedir?

Ultrashape, ses dalgaları ile bölgesel incelme sağlayan özgün bir yağ azaltma yöntemidir.
Özellikle diyet ve spora dirençli yağ birikimlerini parçalayarak, bölgeyi inceltir. Deri yüzeyinden gönderilen ses dalgaları, 0.5-1.5 cm derinlikteki derialtı yağ dokuya odaklanır, oluşan güçlü titreşim yağ hücre zarlarını parçalar ve yağ dokuyu sıvılaştırır. Sıvılaşan yağ, vücut tarafından emilir, metabolize edilerek atılır.

Seans sonrası, iki hafta kadar hafif yürüyüş yapılması önerilir.
Ultrashape, sadece yağ hücrelerini parçalar, çevredeki damar ve sinirlere zarar vermez.
İşlem ağrısız ya da minimal ağrılıdır, bugüne kadar uygulanan 200.000 civarındaki işlemde herhangi bir yan etki görülmemiştir. Ultrashape ile ilgili bilimsel çalışmalar, Amerika ve Avrupa’daki kliniklerde yapılmış olup, sektör dergilerinde yayınlanmıştır.

İşlem için ön hazırlık gerekmez. İşlem sonrası hasta günlük hayatına dönebilir. İşlem, tek bölge için yaklaşık 30 dakika kadar sürmektedir. İşlem sonrası istirahat gerekmez. Hasta işine dönebilir, uçak yolculuğuna çıkabilir. Yöntem, Avrupa ülkeleri ve Kanada’nın içinde olduğu 40′dan fazla ülkede  kullanılmaktadır.

Levent Beautiful, güzellik ve bakım sektöründe lider. Uzman Kadromuz ve güzellik uzmanlarımız ile siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

Levent Beautiful Güzellik Salonu