Hakkımızda

Levent Beautiful

masaj salonu

Güzellik Salonu ruhunu ön planda tutuyoruz, Etiler güzellik salonu tüm bakımlarına aynı değer ve ilgiyi göstermekte ve aldığınız tüm bakımların aynı kalitede olmasını sağlayarak yeni nesil spa tarzının en iyi şekilde ortaya konmasını hedefliyor.

Etiler Beautiful ve güzellik merkezinde deneyimli terapistlerimiz tarafından en iyi bakımlar uygulanmaktadır. Cilt ve vücut bakımları için gelebileceğiniz bir day spa olma özelliğinin yanı sıra size hizmet sunacak olabilmemiz sizler için bir spa merkezinde arayacağınız huzur ve sakinlik açısından ayrıca bir önem taşımaktadır.

Hijyenik bir ortamda, şık dizayn edilmiş Beautiful & Güzellik merkezimizde sizleri iş yaşamındaki stresinizden uzaklaştırmaktadır. Kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunarak güvenebileceğiniz bir marka olan Etiler Beautiful ve Güzellik Merkezi yoğun iş trafiğinden bir parçada olsa uzaklaşabilmeniz için hizmetin tüm sınırlarını zorluyor. İş yaşamınızda, özel davetlerinizde ve özel yaşamınızda kendinize daha güvenli, sağlıklı ve stresten uzak bir ortam yaratmak için yararlanabileceğiniz; sağlık, güzellik, bakım ve fitness hizmetleriyle size bekletilerinizin ötesinde bir hizmet sunmaktadır.

Bakımların ve Güzellik Hizmetinin Faydaları

Bakımların kanıtlanmış en belirgin faydalarından ilk ikisi artan kan dolaşımı ve esnekliktir. Bakımlar kan dolaşımını artırır; dolayısıyla vücuda yararı kesindir. Bakımları bilinçli olarak yapan bir profesyonelin bakım sırasındaki dokunuşu aynı zamanda rahatlatıcıdır.

Uzman kişiler tarafından yapılan terapi, kas liflerini kuvvetlendirir ve kan – lenf dolaşımını hızlandırır. Ayrıca terapi yapılan bölgedeki hücreler kan ile dolduğundan yağların erimesine yardımcı olur. Yeni hücrelerin daha çabuk oluşması ve vücut ısısının artması sonucunda kan damarlarında genişleme meydana gelir. Bunun sonucunda kırışıklıklar gerilerken dokularda da canlanma söz konusu olur.

İyi bir bakım insanı psikolojik yönden de rahatlatırken morali de yükseltir. Tüm vücutta genel bir gevşeme meydana gelir. Buda günün yorgunluğunu rahatlıkla üzerinizden alır ve performanslı iş hayatı, stressiz  yaşantı sunar.

Bakım, deri, derialtı dokusu, kaslar, iç organlar, metabolizma, dolaşım ve lenf sistemlerinin sinirsel ve mekanik yolla tedavi amaçlı uyarılması; ovmalar ve çeşitli basınç darbeleriyle bölgesel kan dolaşımını artırma, damarları genişleterek dokuya daha fazla kan gelmesini sağlama yöntemidir. Bakım, sistematik manipülasyonlarla fizyolojik ve psikolojik etki yaratır.

Bakım, sağlığımızı korumaya yardımcı bir doğal terapi ve keyifli bir etkinliktir. Ayrıca bakım, doğal bir vücut bakım uygulamasıdır. Vücuda zindelik ve cilde canlılık vererek komple bir bakım sağlar.

Bakım, vücudun enerji kanallarını harekete geçirerek kendini yenileme sürecini hızlandırır. Bakım, işinde uzman kişilerce yapılmayı gerektirir. Vücut anatomisini kasların yapısını ve nereye nasıl, ne kadar baskı yapılacağını bilen profesyonel terapistler tarafından yapılmalıdır. Psikolojik destek ve ruhsal bosalma icin en etkili yöntemlerden biri bakım‘dır.

Bakım, koruyucu bir tıbbi tedavi yöntemidir. Bakım, bir tedavi yöntemi olmasının yanı sıra, organizmadaki etkilerinden değişik şekillerde de yararlanmak mümkündür.

Etiler Güzellik Salonumuzda, çeşitli bakım türleri, uzman terapistlerimiz tarafından ustalıkla yapılmaktadır. Etiler Güzellik Salonu ‘muzda uygulanan bazı hizmet türleri ; Klasik, Aromaterapi, Ayak, Thai, Spor, Taş, İsveç, Refleksoloji, Derin Doku, Selülit, Bölgesel, Cilt Bakımı, Güzellik Bakım, Vücut Bakımı vb. Salonumuzda, Sauna, Buhar Odası ve Jakuzi, rahatlayıp gevşemenize yardımcı olmaktadır.

Sizleri profesyonel terapistlerimizin ellerinde rahatlamaya davet ediyoruz.

İstanbul’un Avrupa yakasında, Etiler’de bulunan Etiler Güzellik Salonu, deneyimli ve güler yüzlü terapist kadrosuyla stresten bunalan bay bayan müşterilerine seçkin hizmet vermektedir. %100 Müşteri memnuniyeti ilkemizdir.

Levent Beautiful güzellik ve bakım sektöründe lider. Uzman Kadromuz ve güzellik uzmanlarımız ile siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

Levent Beautiful Güzellik Salonu